Τα βρίσκει σκούρα η Γκλάντμπαχ

Celtic_park_2

Καλησπέρα σε όλη. Την παρέα σήμερα θα ασχοληθούμε με άλλα δυο ματς απο το ευρωπαϊκό κουπόνι. Αυτά τα δύο μπορούν να παιχτούν και μόνα και σε συνδυασμό μιας και μας δίνουν καλές αποδόσεις.

Πρωτος αγώνας σήμερα έρχεται απο την Σκωτία όπου στο στάδιο Celtic Park η ομώνυμη ομάδα υποδέχεται την Γκλάντμπαχ. Πολλές οι απουσίες για τους Γερμανούς στο σημερινό παιχνίδι που κάνουν το έργο τους ακόμα δυσκολότερο. Έμειναν στο 0-0 με το Αμβούργο στην τελευταία αγωνιστική με δυο χαμένα πέναλτι με άπειρες ευκαιρίες χαμένες και το Αμβούργο να παίζει με 10 απο το 25′. Αντίθετα τωρα η Σέλτικ έχει μια απο τις πιο καυτές έδρες και νομιζω πως σήμερα θα εκμεταλλευτεί στο έπακρο τις αδυναμίες τις αντίπαλης ομάδας πηγαίνοντας για το τρίποντο.

1 στο 2,75 bet365

Ο δεύτερος αγώνας έρχεται απο την Ρωσία. Εκεί η Ροστόφ θα αντιμετωπίσει την Ατλέτικο Μαδρίτης. Εδώ θα ρισκάρουμε λίγο και θα βασιστουμε στο γεγονός ότι οι Ισπανοί συνηθίζουν να καθαρίζουν τον αγώνα απο το πρώτο ημίχρονο. Σίγουρα οι Ρώσοι θα παίξουν κλειστό ποδόσφαιρο αλλά η επίθεση των Μαδριλενων είναι άπιαστη.

2 ημίχρονο/2 τελικό στο 2,00 bet365

Συνοψιζουμε:

Σέλτικ – Γκλάντμπαχ                                                      1                       2,75 bet365

Ροστόφ – Ατλέτικο Μαδρίτης                    2 ημίχρονο/2 τελικό       2,00 bet365